ZKS Olimpia Elbląg - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Najnowszy film

fitness 1

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Oskar Rynkowski strzela w kadrze Polski

• autor: olimpia98, 2015-02-25 10:09

Były nasz zawodnik, występujący obecnie w Lechii Gdańsk, Oskar Rynkowski otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski U-16. "Łysy" strzelił gola we wczorajszym sparingu kadry. (za portel.pl)

Młody piłkarz po ponad siedmioletnim pobycie w Olimpii Elbląg przeniósł się latem 2014 roku do Lechii Gdańsk. W tym tygodniu dotarła do nas wiadomość o powołaniu byłego zawodnika z Agrykoli na zgrupowanie kadry w Gutowie Małym. Początkowo trener reprezentacji Bartłomiej Zalewski zaprosił na zgrupowanie dwudziestu zawodników, ale w późniejszym terminie dowołał, kolejnych wyróżniających się młodych piłkarzy. W tym gronie znalazł się Oskar Rynkowski. Przypomnijmy, że były zawodnik Olimpii jest napastnikiem. Piłkarz urodzony w 1999 roku występował przez większość czasu spędzonego w Elblągu w drużynie z rocznika 1998. Trenerami Oskara Rynkowskiego w barwach Olimpii byli Tomasz Giedziun oraz Janusz Buczkowski – Jesteśmy niezwykle dumni z syna – mówi Andrzej Rynkowski, ojciec Oskara. - To spory sukces, spełnienie marzeń, a wierzymy, że to dopiero początek przygody z piłką. Oskar ciężko pracował na treningach, bardzo dobrą pracę wykonali też trenerzy w Elblągu i dzięki temu jest dzisiaj w Lechii, gdzie już zapadła decyzja o przeniesieniu go do starszego rocznika – kończy tata Oskara Rynkowskiego.
     W dniu wczorajszym odbył się pierwszy sparing podczas zgrupowania reprezentacji. Młodzi zawodnicy rywalizowali z Koroną Kielce z rocznika 1998. Biało-czerwoni wygrali po golu Oskara Rynkowskiego 1:0.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

07-2017

07-2017

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ZKS Olimpia Elbląg Jun.OKS Stomil Olsztyn
ZKS Olimpia Elbląg Jun. 1:2 OKS Stomil Olsztyn
2016-06-04, 12:00:00
    relacja »

Zatoka Braniewo 0:3 GKS Mamry Giżycko
Sport - Academy Olsztyn 7:2 GSZS Rybno
ITR Jeziorak Iława 1:2 MKS Huragan Morąg
MLKS Szynaka Motor Lubawa 3:1 GKS LZS Wikielec
OKS Sokół Ostróda 5:3 KS Finishparkiet Nowe Miasto Lub.
ZKS Olimpia Elbląg Jun. 1:2 OKS Stomil Olsztyn