ZKS Olimpia Elbląg - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Najnowszy film

fitness 1

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Relacja spotkania

herb ZKS Olimpia Elbląg Jun.
(2:0)
herb Sport-Academy Olsztyn
ZKS Olimpia Elbląg Jun.   Sport-Academy Olsztyn

2016-04-23, 12:00

Czas spotkania: 90 min.

Nie było łatwo, ale w sobotnie południe juniorzy Olimpii pokonali zajmującą 3 miejsce Sport-Academy Olsztyn.

Pierwsze 20 minut Elblążanie nie potrafili dobrze wejść w mecz, zaskoczeni ruchliwą, twardą i agresywną grą rywali. Goście mieli w 5` groźną sytuację , gdy po niedokładnym wybiciu Jóźwiaka, piłkę spod nóg przeciwnika w polu karnym wybił Dyl. Groźnie pod bramką Olsztynian było w 21` - najpierw bramkarz wybił strzał Pawłowskiego w sytuacji sam na sam, a po rzucie rożnym Konieczny uderzył głową minimalnie obok bramki. Po chwili kolejna akcja Olimpii i Mularczyk wycofuje piłkę do Leszczyńskiego, który pewnym strzałem otwiera wynik. Gdy wydawało się, że Olimpia panuje już na boisku, nie popisał się arbiter (wyraźnie bez formy w całym spotkaniu), który w 26` podyktował rzut karny dla gości, chociaż nikt  na stadionie, łącznie z przyjezdnymi i liniowymi, nie był stanie stwierdzić za jakie przewinienie. Na szczęście Mikołaj Joźwiak pewnie obronił strzał piłkarza z Olsztyna. W 33` uderzenie z dystansu Pawłowskiego o centymetry minęło spojenie, a w 38` Leszczyński nie zdołał wygrać sytuacji sam na sam. Wreszcie w 44` Drankiewicz pięknym uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego podwyższa prowadzenie. Jeszcze w doliczonym czasie pierwszej połowy Mularczyk pakuje piłkę do siatki, ale sędzia dopatruje się "nakładki".

Po przerwie Olimpijczycy grają znacznie pewniej, nie dopuszczając do głosu rywali. Nie mogą jednak zdobyć kolejnych bramek (w 55` "setkę" marnuje Mularczyk), a po niegroźnej akcji i rzucie wolnym bitym z dużej odległości od bramki Jóźwiaka, błędy w kryciu powodują, że goście zdobywają kontaktowego gola. Od tej pory zaczyna się nerwowa gra.Ataki Olimpii się nie kleją, a przyjezdni starają się zyskać jakiś stały fragment gry i wyrównać straty. Sytuację dopiero wyjaśnia w 89` Perliński, który ustala wynik meczu po przepięknym prostopadłym zagraniu od Dyla.

Mimo braków personalnych podopieczni trenera Kaczmarczyka wygrali trudne spotkanie i zbliżają się do upragnionych baraży o Centralną Ligę Juniorów. Następna kolejka to wyjazd do Giżycka na mecz z Mamrami (1 maja 14.00).

herb ZKS Olimpia Elbląg Jun. Informacje o kadrze ZKS Olimpia Elbląg Jun.

1. Mikołaj Jóźwiak kapitan
2. Przemysław Duszak
3. Adam Konieczny ??ta kartka
4. Kacper Korkliniewski
5. Paweł Drankiewicz bramka ??ta kartka
6. Filip Chorążewicz  zmiana 90" Szymon Łachacki
7. Kacper Dyl  (1 asysta)
8. Mateusz Kamiński  zmiana 45" Jakub Perliński bramka
9. Jakub Mularczyk  (1 asysta)
10. Paweł Leszczyński bramka  (1 asysta)
11. Dominik Pawłowski ??ta kartka

herb ZKS Olimpia Elbląg Jun. Prezentacja graficzna składu drużyny ZKS Olimpia Elbląg Jun.

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ZKS Olimpia Elbląg Jun.OKS Stomil Olsztyn
ZKS Olimpia Elbląg Jun. 1:2 OKS Stomil Olsztyn
2016-06-04, 12:00:00
    relacja »

Zatoka Braniewo 0:3 GKS Mamry Giżycko
Sport - Academy Olsztyn 7:2 GSZS Rybno
ITR Jeziorak Iława 1:2 MKS Huragan Morąg
MLKS Szynaka Motor Lubawa 3:1 GKS LZS Wikielec
OKS Sokół Ostróda 5:3 KS Finishparkiet Nowe Miasto Lub.
ZKS Olimpia Elbląg Jun. 1:2 OKS Stomil Olsztyn